Już jutro do kiosków trafi numer charytatywny "Przyjaciółki". Na łamach pisma początek akcji "Przytul bobasa". Przeczytacie historie trójki maluszków: Kacperka, Julci i Igorka oraz wywiad z ambasadorką akcji Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Przyłączcie się do akcji! Można to zrobić kupując wydanie specjalne "Przyjaciółki" z kalendarzem charytywnym na 2010 rok z rysunkami Marka Raczkowskiego, biorąc udział w konkursie SMS ogłoszonym na łamach pisma, zamawiając prenumeratę "Przyjaciółki" lub wpłacając darowiznę bezpośrednio na konto zbiórki publicznej Fundacji Przyjaciółka o numerze 35 1880 0009 0000 0011 0139 1025. "Tak łatwo jest pomagać!"

okładka charytatywnego wydania "Przyjaciółki": Zdjęcie pochodzi z notki Numer charytatywny "Przyjaciółki" jutro w kioskach

Wasze komentarze

zgłoś
Biżuteria TATAMI 30 września 2009 Biżuteria TATAMI napisała:

Dla Marka Raczkowskiego zrobię wszystko! No prawię :) Akcja przednia, chylę czoła przed Fundacją. Powodzenia!