maj26

Razem pomogliśmy Julci!

dodano: 26 maja 2010 przez fundacjaprzyjaciolka

Pamiętacie Julkę, która razem z innymi dziećmi z wadami wrodzonymi, potrzebowała naszej pomocy?

Julcia urodziła się bez prawej dłoni. Wszystkie pieniądze, które przekazaliście nam jako 1% podatku posłużą na wymianę protezy dla Julci i pomoc innym chorym dzieciom.

Z pieniędzy, które otrzymaliśmy jako darowizny dla Julki już udało się kupić pierwszą protezę. Będziemy ją wymieniać wraz ze wzrostem dziewczynki aż do jej wieku dorosłego.

Julcia.: To zdjęcie z komunii świętej Julki. Wtedy dziewczynka po raz pierwszy założyła nowa protezkę. Zdjęcie pochodzi z notki Razem pomogliśmy Julci!

Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy