Plus i siatkarze pomagają podopiecznym Fundacji Przyjaciółka! Jeden z kalendarzy ściennych z limitowanej edycji, ze zdjęciami oraz autografami siatkarzy Reprezentacji Polski, został przekazany przez operatora sieci Plus Fundacji Przyjaciółka. W akcji, która rozpoczyna się 22 grudnia br., wezmą udział zawodnicy najbardziej utytułowanej polskiej drużyny sportowej mijającego roku (brązowi medaliści Mistrzostw Europy i Ligi Światowej, srebrni medaliści Pucharu Świata). Operator sieci Plus, Główny Sponsor Polskiej Siatkówki, przygotował jedynie 100 sztuk specjalnych kalendarzy. Każdy kalendarz tej limitowanej edycji otrzymał hologram z cyfrą od 1 do 100, każdy został też podpisany własnoręcznie przez członków Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Kalendarz z numerem „8″ został przekazany dla Fundacji Przyjaciółka. Każdy, kto chciałby otrzymać ten kalendarz i równocześnie pomóc dzieciom, może wziąć udział w konkursie, który zostanie ogłoszony w „Przyjaciółce”  nr 2/2012. Dodatkowo, osoba, która wygra konkurs, otrzyma specjalną dedykację Michała Winiarskiego.

kalendarz Plus: kalendarz nr 8 ze zdjęciami i autografami siatkarzy Reprezentacji Polski Zdjęcie pochodzi z notki Plus – Prezent dla kibiców – pomoc dla dzieci!

Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy